Diyarbakır Roj Temizlik

 

Müşteri Memnuniyeti

Her gün Diyarbakır genelinde yüzlerce ev sahibimizden gelen memnuniyet geri dönüşleri ile 2020 yılının ev temizliği alanında memnuniyet oranı en yüksek temizlik platformu olma özelliği ile ön plana çıkıyor.

 

Özelleştirilmiş Hizmet İçeriği

Roj Temizlik ile oluşturmuş olduğunuz ev temizliği rezervasyonlarınızda hizmet içeriğini tamamen evinizin ihtiyaçlarınıza göre şekillendiriyoruz. Hizmet saatleri arasında dilerseniz detaylı ev temizliği talep edebilir, dilerseniz yalnızca çamaşır ve ütüleriniz için bir temizlik gönderebiliriz.

 

Ev Temizliği

Ev temizliğinde personel arayışı ve temizlik düzenini kontrol etmenin oldukça uzun ve yorucu bir süreç olduğunun farkındayız. Roj Temizlik olarak güvenlik kontrollerinden geçmiş ve alanında uzman personellerimiz ile ihtiyacına en uygun hizmeti kısa sürede profesyonel şekilde sunarak bu süreci senin için kolaylaştırıyoruz.

 

Ofis Temizliği

Evimizden sonra en çok vakit geçirdiğimiz, hatta evden daha çok vakit geçirdiğimiz tek yer ofisimiz! Temiz ve düzenli bir ofiste çalışmanın verimliliği arttırdığı yapılan birçok araştırma ile ispatlandı. Sen işyerinde verimini arttırmaya odaklanırken temizlikgonder.com , ofis temizliğinde uzman personellerimizle en büyük destekçin oluyoruz.

 

Periyodik Temizlik

Tercihine göre belirlenen haftalık veya 2 haftada 1 zaman dilimlerinde evini temizliyoruz.