Fırat Bulvarı Kayapınar / Diyarbakır
bilgi@rojtemizlik.com
+90 535 781 23 21

 

Yaşam alanınızın arzu ettiğiniz hijyene sahip olması için profesyonel temizlik ekipleriyle, memnuniyet garantili hizmetler sunan şirketimiz apartman dairelerinden villalara dek her nitelik ve nicelikte yaşam alanının temizlik işleri için pratik ve oldukça ekonomik çözümler sunuyor. Şirketimizin her bütçeye uygun ev temizliği fiyatları sayesinde şehir hayatının yorucu temposunda zamanınızı ve yaşam enerjinizi; kendiniz ve çocuklarınıza ayırmak, yorucu temizlik işleri için saatler harcamamak için bir telefon açmanız yeterli. Evinizin genel temizlik işlerinin tamamında titiz olanların bile memnun kalacağı şekilde, dip bucak demeden temizlik yapan çalışanlarımız işinde profesyonel ve her zaman için sorumluluk sahibi temizlik elemanlarıdır. Bütçenizi zorlamanıza gerek bırakmayan fiyatlarla sunduğumuz ev temizliği hizmetleri sayesinde cam silmeden tuvalet ve banyoların temizlenmesine, toz almadan fayans ve zemin temizliğine dek evinizin temizlik işlerinin tamamı için firmamızdan yardım alabilirsiniz.

 

Temizlik Konusunda Titiz ve Hızlıyız

 

Evinizin temizlik işlerinin niteliğine ve temizlenecek mekânın büyüklüğüne göre her zaman için yeterli sayıda elemanlar yaşam alanınıza gelen servisimiz, ev temizleme hizmetlerinde işin saatlerce uzamasına fırsat vermez. Birkaç kişiden oluşan, işini profesyonel anlayışla yapan ekiplerle dubleks villaların temizlik işlerini bile göz açıp kapayıncaya dek bitirebiliyoruz. Üstelik ev temizliği fiyatları konusunda piyasanın en uygun seçeneklerini sunduğumuz için bu tür geniş kullanım alanına sahip mekânların temizliği için bile cep yakan harcamalar yapmanıza gerek bırakmadan.

 

Evinizin temizlik işlerinde kullandığınız markaların ürünleriyle çalışma imkânı bulunduğu gibi firma çalışanlarımızın bu ürünleri kendisinin getirmesi de mümkündür ki, bu şekilde temizlik malzemelerinin seçimiyle de uğraşmanıza gerek kalmaz. Ev temizliği hizmetleri kapsamında sunduğumuz tüm hizmetlerde insana ve doğaya zararlı kimyasalları ihtiva eden maddeler kullanmıyor, temizlik malzemelerinin seçimi konusunda da tıpkı evinizin temizlik işlerinde olduğu gibi son derece titiz davranıyoruz.

Çalışanlarımız evinizi temizlemeye başlamadan önce dikkat edilmesi, ekstra özenle temizlenmesini istediğiniz yerler hakkında sizden bilgi almakta ve bu sayede evinizin temizliğini tam istediğiniz gibi yapmaktadır. Ayrıca temizliğini beğenmediğiniz herhangi bir yer olması durumunda hemen çalışanlarımızı bu sorun hakkında bilgilendirebilir, çalışanlarımızın burayı tekrar temizlemesini sağlayabilirsiniz. Çalışanlarımız evinizden ayrıldıktan sonra durumu fark ederseniz bir telefonla müşteri temsilcimize ulaşabilir, bir sonraki temizlikte çalışanlarımızın bu konuda çok daha titiz davranacağından ve aynı sorunla bir daha karşılaşmamanızı sağlayacağından emin olabilirsiniz.

 

Siz değerli müşterilerimize memnuniyet garantili ve ev temizliği fiyatları konusunda her bütçeye uygun, en avantajlı hizmet seçenekleri sunan şirketimize dilediğiniz zaman bir telefonla veya iletişim sayfamızdaki kısa formu doldurarak arzu ettiğiniz zaman ulaşabilirsiniz.

 

Temizlik Fiyatları

Yandex.Metrica