Fırat Bulvarı Kayapınar / Diyarbakır
bilgi@rojtemizlik.com
+90 535 781 23 21

 

Kaba inşaat artıklarının temizlenmesi için saatlerce, yorucu bir uğraşa katlanmamak için tek yapmanız gereken; sonuçtan memnun kalacağınıza garanti veren şirketimizin profesyonellerden oluşan temizlik ekibinden yardım istemek. Hizmet kalitesiyle memnuniyetinizi, inşaat sonrası temizlik fiyatları ile bütçenizi düşünen firmamız siz değerli müşterilerine en kaliteli hizmetlerden mümkün olan en düşük harcamayla yararlanma imkânı sunuyor. Taşınmak için acele ederken inşaattan geriye kalan pisliği temizlemekle uğraşmamak ve bu yorucu işten kurtulmak için bütçe sarsan meblağlar harcamamak için ekonomik ve oldukça pratik çözümler sunan temizlik ekibimizden randevu almanız yeterli. Firmamızın inşaat sonrası temizliği konusunda sunduğu hizmetler sayesinde ticari işletmelere de büyük kolaylık sunulmakta, tadilata başlamak ve mekânı biran önce açmak için inşaat artıklarının temizliğiyle uğraşmanıza gerek kalmamakta.

 

İnşaat Sonrası Temizlik İşleri İçin Pratik Çözüm

 

Taşınmak için acele etmenize rağmen inşaat arta kalan çimento artıkları, boya lekeleri gibi temizlenmesi güç olan pislik sebebiyle taşınma planlarınızı ertelemek istemiyorsanız inşaat sonrası temizliği konusunda sunduğumuz pratik çözümlerden bir telefonla yararlanabilirsiniz. Kısa sürede eviniz veya işyerinize gelerek, inşaat sonrası kaba temizliğe girişen temizlik ekibimiz bu işlerin tamamlanmasının hemen ardından evinizi veya işyerinizi hemen taşınmaya hazır hale getirecek detaylı temizliğe başlar. Kaba inşaat artıklarının temizlenmesinin ardından dip bucak bırakmadan, mekânın tamamını temizleyen çalışanlarımız camlardaki yapışkan artıklarından zemindeki boya lekelerine dek tüm yüzeyleri özel ürünler kullanarak temizler. Kısa sürede temizlik tamamlanırken inşaat sonrası temizlik fiyatları konusunda sunduğumuz cazip avantajlar sayesinde tüm bu yorucu ve uzun süren temizlik işleriyle uğraşmamak için küçük bir harcama yapmanız yeterli olacaktır.

 

Kısa sürede inşaattan geriye kalan tüm pisliği temizleyen ve yüzey temizliğinde leke bırakmayacak, zemine zarar vermeyecek özel temizlik ürünleri kullandığımız inşaat sonrası temizlik hizmetlerimiz size, işyerinize ve evinize taşınma planlarıyla ilgili diğer işlerle uğraşma imkânı sunar. Siz zamanınızı ve enerjinizi diğer işlere ayırırken temizlik ekibimizin mekânı tavandan zemine dek temizleyerek, hemen taşınmaya hazır hale getirir. Çimento ve boya artıklarını çıkartmak için profesyonel ekipmanlar kullanabilen çalışanlarımız bu sayede kendi başınıza temizlemeniz mümkün olmayan veya saatlerce uğraşmanızı gerektirecek durumlarda bile dakikalar içinde leke kalmayacak şekilde temizlik işini bitirir.

 

Bütçe Dostu Fiyatlar, Memnuniyet Garantisi

 

Firmamız tüm müşterilerine kusursuz sonuç vaat eden, güvenilir hizmetler sunarak memnuniyetinizi azami seviyede karşılama misyonuyla hizmet vermektedir. Bu sebeple hizmet kalitemiz kadar inşaat sonrası temizlik fiyatları konusunda da isteklerinizi düşünüyor ve siz değerli müşterilerimize en avantajlı fiyatlarla hizmet veriyoruz.

 

Temizlik Fiyatları

Yandex.Metrica