Fırat Bulvarı Kayapınar / Diyarbakır
bilgi@rojtemizlik.com
+90 535 781 23 21

 

Diyarbakır genelinde, haftanın 7 günü kesintisiz olarak hizmet veren Roj Temizlik, profesyonel ekipleri ve müşteri memnuniyetine odaklı hizmet anlayışıyla hizmetinizde. Her bütçeye uygun temizlik hizmetleri sunan firmamız hizmet kalitesini, müşterilerinin talepleri doğrultusunda günden güne biraz daha arttırarak günümüzde Diyarbakır temizlik firmaları arasında en önde yer alan isimlerden birine dönüşmüştür. Ev, işyeri ve apartmanların iç dış mekân temizliği için sunduğumuz düzenli hizmetler sayesinde firmamızla bir kere anlaşarak, temizlik yükünden memnuniyetinizi sağlayacağından emin olabileceğiniz hizmetlerle kurtulabilirsiniz. Titiz bir çalışma anlayışına sahip olan temizlik ekibimiz insan sağlığına ve çevreye zarar vermeyen temizlik ürünleriyle çalışmakta, bireysel ve ticari ihtiyaçlarınızın tamamında aynı profesyonelliğe sahip ekipler görevlendirmektedir.

 

Ofis ve Ev Temizleme Hizmetlerimiz

 

Kurumsallaşma yolunda kararlı adımlarla ilerleyen şirketimiz apartman ve ev temizliği gibi alanların yanı sıra dış cephe, merdiven ve ofis temizliği konusunda da her bütçeye uygun fiyatlı hizmetler vermektedir. Sizin belirleyeceğiniz günlerde, düzenli olarak ev ve işyerinizin temizliğini yapan temizlik ekibimiz taleplerinize değer verdiğinden temizliği tam istediğiniz şekilde yapar ve temizlikle ilgili fikirlerinize her zaman değer verir. Camların silinmesinden toz almaya, kapı temizliğinden duvar ve zemin temizliğine kadar beklentileriniz doğrultusunda her yeri temizliyoruz. Ev temizliği hizmeti veren ekiplerimiz banyodan mutfağa dek yaşam alanınızın dört bir yanını kir ve mikroplardan arındırmakta, çalışırken kendi evini temizliyormuşçasına titiz davranmaktadır. Profesyonellerden oluşan ekiplerimiz mobilya ve halılarınızı da memnuniyetinizi kazacak şekilde özenli ve derinlemesine temizler. Tüm bu titiz temizlik anlayışımız sayesinde ofis temizlik firması arama derdinden geri dönmemek üzere kurtulur, bir kere bizimle çalışmaya başladıktan sonra bir daha temizlik işlerini düşünmek zorunda kalmazsınız.

 

Merdiven ve Apartman Temizliği

 

Çok katlı apartmanlardan sitelere kadar her ölçekte yaşam alanının iç ve dış temizliğini, özverili çalışan ekiplerle kısa sürede yapmaktayız. Bahçe bakımından apartman içinin temizlenmesine dek hiçbir yeri atlamadan temizleyen firmamızın profesyonel ekipleri sayesinde apartman temizleme işleri için kapıcı çalıştırma külfetinden kurtulursunuz. Haftanın, sizin tarafından belirlenen günlerinde apartmanınıza gelen temizlik personelimiz sadece merdivenleri silmekle kalmamakta; asansör, paspas, doğalgaz ve elektrik sayaçları, sokak kapıları, merdiven korkulukları, giriş kapısı ve zil panosu da atlamadan temizlemektedir. Tüm bu temizlik işlemlerinde kalitesiz malzemeler kullanılmamakta, evinizde kullandığınız kalitede ve tamamı çevre dostu olan insan sağlığına zarar vermeyen en kaliteli temizlik malzemeleri kullanılmaktadır. Apartman ve merdiven temizliği hizmetlerimizden düzenli olarak faydalanmanız durumunda yaşam alanınızın ve çevresinin sürekli tertemiz kalacağından emin olabilirsiniz.

 

Memnuniyet Garantili Temizlik Hizmetleri

 

Temizlik işlemlerinde modern ekipmanlar kullanan ve bu işleri en kaliteli temizlik malzemeleriyle yapan firmamızdaki ekipler, hijyen konusunda oldukça kapsamlı ve titiz bir eğitim sürecini tamamlamış profesyonellerden oluşmaktadır. istanbultemizlik.com adresimizin yanı sıra hizmetlerimizle ilgili daha detaylı bilgi için 7 gün, 24 saat bize ulaşabileceğiniz danışma hattımızı da arayabilirsiniz.

Yandex.Metrica