Fırat Bulvarı Kayapınar / Diyarbakır
bilgi@rojtemizlik.com
+90 535 781 23 21

 

Apartman, ofis, alışveriş merkezi, her sektörden ticari işletme ve yaşam alanlarınızın zemin temizliği için şirketimizin profesyonelliğine ve memnuniyet garantili hizmetlerine güvenebilirsiniz. Roj Temizlik olarak deneyimimiz ve işimize gösterdiğimiz özenle siz değerli müşterilerimize kurumsal anlayışla hizmet veriyor, hizmetlerimizin tamamında memnuniyetinizi garanti altına alıyoruz. Diğer zemin temizleme firmaları gibi özensiz iş yapan, deneyimsiz elemanlarla çalışmadığımız için hizmetlerimizden memnun kalacağınızdan eminiz. Şirketimiz zeminin fiziksel özellikleri, lekelere neden olan maddelerin kimyasal özellikleri ve diğer çevresel etkileri göz önünde bulundurarak temizlik malzemesi seçimi yapmakta ve ayrıca kusursuz hijyen için son teknoloji ürünü özel tasarım ekipmanlar kullanmaktadır. Ekibimiz gerekli tüm malzeme ve ekipmanları yanında getirdiği için size hiçbir suretle zahmet vermez. Memnuniyet garantili hizmetlerimizde bütçenizi de düşünüyoruz ve zemin temizleme fiyatları konusunda sizleri memnun edecek ekonomik çözümler sunuyoruz. Bütçenizi zorlayacak, gereksiz yüklü harcamalar olmaksızın cazip fiyatlarla şirketimizin profesyonel hizmet anlayışıyla sunduğu temizlik hizmetlerinden yararlanabilirsiniz.

 

Zemin Temizleme Hizmeti ve Kurumsal Çözümler

 

Şirketiniz ve apartmanınız için kurumsal düzeyde zemin temizleme hizmetleri sunan şirketimizle anlaşarak, temizlik ekibimiz gelinceye dek zahmetli ve can sıkan bir sorun olan temizlik işlerinden kurtulursunuz. AVM ve plaza gibi temizlik ve hijyene yönelik ihtiyacın sürekli olduğu ticari mekânlar için verdiğimiz kurumsal çözüm ortaklığı hizmetlerimiz tüm zemin temizliği ihtiyaçlarınız için hem güvenilir hem de en ekonomik çözümü sunmaktadır. Ticari işletmeler ve alanlar için sunduğumuz hizmetlerdeki profesyonellik ve etik anlayışından taviz vermeksizin ev ve apartmanlara da aynı kalite anlayışıyla hizmet veriyoruz. Yer temizliği hizmetlerimizde ekiplerimiz ihtiyaç duyulan tüm temizlik malzemelerini yanında getirmekte, sizden herhangi bir talepte bulunmadığı gibi mekâna ve zemin yapısına bağlı olarak kusursuz hijyen sağlayan makine ve ekipmanlar da kullanmaktadır. Haftanın dilediğiniz günlerinde ve sizin belirleyeceğiniz zaman aralıklarında zeminin temizliğini yapan ekibimiz, iş esnasında zamanı verimli kullanır ve işi uzatmadan mümkün olan en kısa sürede tüm zemini pırıl pırıl yapar.

 

Apartmanlar İçin Zemin Temizliği Hizmetlerimiz

 

Yaşam alanınız kadar apartmanınızın da her zaman temiz olmasını istediğinizi iyi biliyor, bu doğrultuda site ve apartmanların düzenli zemin temizliği ihtiyaçlarını da en makul fiyatlı ve memnuniyet garantili hizmetlerle karşılıyoruz. Zemindeki inatçı lekeleri çıkartma konusunda uzman olan elemanlarımız, lekenin neden kaynaklandığına ve zemin malzemesine göre en uygun ürünleri kullanır. Bu leke çıkartıcı zemin temizleme ürünleriyle zeminde asla herhangi bir deformasyon oluşmamakta, zemin döşemelerine göre en uygun içerikli ürünler tercih edildiği için inatçı lekeler bile kısa sürede çıkmaktadır. Düzenli olarak firmamızdan yardım almanız durumunda temizlikten her zaman memnun kalacağınıza garanti veriyoruz. Apartmanın girişinin süpürülmesi, bahçe ve otopark alanlarının temizlenmesi gibi konularda da deneyimli temizlik elemanlarımızın titizlikte yürüttüğü hizmetlere güvenebilirsiniz.

 

Memnuniyetinizi garantileyen ve hizmet kalitesini daha da arttırmak için yeni temizlik ekipmanlarına ilişkin gelişmeleri sürekli takip eden şirketimiz, eğitimli ve sorumluluğunun bilincinde olan temizlik ekibiyle 7 gün, 24 saat hizmetinizde. Cazip fiyatlı zemin temizliği hizmetlerimiz her bütçe uygun olduğu gibi, firmamız temizlik konusunda en titiz olanları bile memnun edecek hizmet kalitesine sahiptir. Fiyatlarımızla ilgili görüşmek, diğer temizlik hizmetlerimize dair bilgi almak, temizlik ekibimizden hizmet için randevu almak, aklınıza takılan konularda danışmak için bize ulaşmanız yeterli. İletişim sayfamızı tıklayarak web sitemiz üzerinden veya 7/24 bize ulaşabileceğiniz danışma hattımızdan arzu ettiğiniz zaman irtibata geçebilirsiniz.

Yandex.Metrica